
Magdalena (41)
Para · 3 dni
Idealny weekend dla dwojga nad Bałtykiem
Wybraliśmy Kołobrzeg na rocznicę i był to strzał w dziesiątkę. Hotel ze spa tuż przy promenadzie, rano spacer brzegiem morza, po południu solanki i sauna. Wieczorem molo i kolacja z widokiem na latarnię. Personel pomocny, śniadania obfite. Wrócimy poza sezonem.










