
Magdalena (33)
Para · 3 dni
Cudowny weekend w kolorowym centrum
Hotel w zasięgu spaceru od Rynku, rano kawa na placu, a potem szukanie krasnali po całym mieście. Wieczorem kolacja w klimatycznej piwnicy na starówce. Naprawdę się zakochaliśmy, na pewno wrócimy.






